MADDE 1 – SÖZLEŞMENİN TARAFLARI:

SATICI : Konfexion

E-MAİL : destek@konfexion.com

ALICI : Üye (konfexion.com web sitesine üye olan ve site içerisinde sunulan hizmetlerden belirlenen koşullar dahilinde yararlanan “Kullanıcı”.)

MADDE 2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU:

İş bu sözleşmenin konusu, Alıcı’nın Satıcı’ya ait konfexion.com web sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen hizmetin satışı ve üyeliğe tanımlanması ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında hizmeti sipariş verdiğini is bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. konfexion.com sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

MADDE 3 – SÖZLEŞME TARİHİ:

Satıcı tarafından daha önce imzalanmış bulunan iş bu iki nüsha sözleşme alıcı tarafından onayın verildiği tarihinde okunarak onay verilmiş olup ödeme işlemleri onayı müteakip işleyecek şekilde yapılandırılmıştır. “Konfexion” ile konfexion.com web sitesine üye olmak için işbu Üyelik Sözleşmesi ile ayrılmaz parçası olan eklerine ve konfexion.com web sitesinde yer alan şartlar ile kurallara onay veren “Üye” arasında elektronik ortamda akdedilerek yürürlüğe girmiştir.

MADDE 4 – HİZMETLER:

“Üye”nin işbu “Üyelik Sözleşmesi” içerisinde tanımlı olan iş ve işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla “Konfexion” tarafından sunulan uygulamalardır.

“Üye”‘nin mevcut ilanını öne çıkarabilmesi için sunulan hizmetler;

  • “Vitrin İlanı”
  • “Zirvedeyim”
  • “Doping”
  • “Vitrin ve Zirvedeyim”

“Üye”‘nin daha fazla ilan verebilmek, mağaza açabilmek ve sunulan hediye hizmetlerden faydalanabilmek için satın aldığı aylık üyelik paketleri;

  • “Normal Üyelik”
  • “Makineci”
  • “Tekstil Fabrikası”
  • “Tamirci”

Bahsedilen hizmetlerin ücretleri ve içerikleri satıcı tarafından web sitesinde ilan edilmiştir ve değişiklik yapma hakkı satıcıda saklıdır.

MADDE 5 – HİZMETİN TESLİMİ, SÖZLEŞMENİN İFA YERİ VE TESLİM ŞEKLİ:

Hizmet, alıcının bahsi geçen hizmeti satın alırken giriş yaptığı “konfexion.com” site üyeliğine tanımlanacaktır.

MADDE 6 – TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI:

Satıcı, web sitesinde satışını yaptığı “Vitrin İlanı”, “Zirvedeyim”, “Doping”, ”Vitrin ve Zirvedeyim”, “Normal Üyelik”, “Makineci”, “Tekstil Fabrikası” , “Tamirci” sanal hizmetlerinin fiziki bir teslimatı yoktur, ödeme onayının hemen ardından müşterinin üyeliğine satın aldığı hizmet tanımlanır. Bankanın veya satıcının sitesinden kaynaklanabilecek herhangi bir sorundan dolayı hizmeti üyeliğine tanımlanmaz ise, alıcı banka ile iletişime geçer ve ödemesini gerçekleştirdiği ve sorunun satıcının sitesinden kaynaklı olduğu anlaşıldığı taktirde, alıcının satıcıya durumu bildirdiği tarihten itibaren 30 (Otuz) gün içinde satıcı bahsi geçen hizmeti alıcının hesabına tanımlar ve hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

MADDE 7 – ALICININ BEYAN VE TAAHHÜTLERİ:

Alıcı satıcının hizmetlerinden herhangi birini satın aldığı anda hizmetten faydalanmaya başladığı için cayma hakkına sahip değildir, herhangi bir şekilde ücret iadesi talep edemez. Alıcı Üyelik Sözleşmesi‘ni onaylarken, satıcının satıldığı anda kullanımına başlanan ve zamanla tükenen hizmetler sunduğunun ve iptal iade hakkının olmadığının bilincindedir.