Sıkça Sorulan Sorular

Sorununuzu bu sayfada bulamıyorsanız iletişim sayfasından bize bir mesaj bırakabilirsiniz.

Öncelikle Bir Hesap Oluşturun
Sitenin sağ üstünde yer alan Giriş/Kayıt ikonuna tıklayın, daha sonra açılan sayfada sağdaki kayıt ol formunu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurun. Girmiş olduğunuz maile gelen link üzerinden e-posta doğrulamasını yapın.

Giriş/Kayıt İkonu:


Hesabınıza Giriş Yapın
Sağ üstte bulunan Giriş/Kayıt ikonuna tıklayın, solda yer alan Giriş yap alanından kullanıcı adı veya e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek giriş yapın.

Üyelik Satın Alma
Sitenin sağ üstünde yer alan hesabım ikonuna tıklayın, gösterge panelinin alt kısmında sarı renk ile yazan “Buradan” kelimesine tıklayın. Yaptığınız iş ile ilgili olan paketi seçin. Doğru seçim yapmanız önemlidir çünkü her bir paketin ilan verebileceği kategoriler, ilan sayıları, hediye dopingleri farklıdır. Sağ altta yer alan ödemeye devam et butonuna basınız.

Konfexion’da Mağaza Açmak
Mağaza açabilmek için önce üye olmanız gerekmektedir. "Hesabım" sayfasında "mağaza"ya tıklayınız. Buradaki bilgileri doğru ve eksiksiz biçimde tamamlayıp mağazanızı oluşturabilirsiniz.

Neden Mağaza Açmalıyım?
Mağaza açmanız, ilanlarınızı inceleyen ziyaretçilerin işletmeniz ve neler yaptığınız hakkında bilgilenmesini, mesai saatlerinizi ve diğer ilanlarınızı görmesini sağlar. Kurumsal kimliğinizi güçlendirip müşteriye ilk bakışta güven vermenize sebep olur. Mağaza sayfanıza kendi web sitenizin linkini bırakarak, ilanlarınıza gelen trafiği kendi web sitelerinize yönlendirebilir, daha fazla müşteri ile etkileşime geçebilirsiniz.

Üyeliğim Biterse Mağazam Silinir Mi?
Hayır, üyelik süreniz dolduğunda mağazanız geçici olarak dondurulur, süresi henüz bitmemiş ilanlarınız süresi bitene kadar yayında kalırlar ancak mağazanız görünmez. Tekrar üyelik aldığınızda mağazanız görünür olur ve ilan girme hakkınızı kullanmaya devam edersiniz.